Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Dziękujemy...

bsi

Szanowni Uczniowie, Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele, Pracownicy szkoły

Minął kolejny rok naszej wspólnej pracy wypełniony wieloma radościami, ale również ważnymi i trudnymi dla wszystkich wydarzeniami. Mijający rok szkolny będzie zapamiętany przez nas wszystkich na całe życie. Był to czas, w którym tak naprawdę odrobiliśmy prawdziwą lekcję życia...

...motto naszej szkoły "WSPIERAMY SIĘ I SZANUJEMY", które możemy przeczytać na ścianie naszej szkoły, w tym roku wybrzmiało jeszcze mocniej i mamy nadzieję pozostanie w nas wszystkich do końca życia...

Serdecznie chcielibyśmy podziękować Uczniom, Rodzicom, Opiekunom, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za ten kończący się rok szkolny 2019/2020 i życzyć, by wakacje były czasem efektywnego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym. Radosnego, bezpiecznego wypoczynku, szczęśliwych powrotów i  do zobaczenia na rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021

 

Dyrekcja Branżowej Szkoły I Stopnia Izby Rzemieślniczej

w Rybniku