Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

WIELKI SUKCES NASZYCH FRYZJEREK !!!

MIN1 Kolejne zwycięstwo w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego w ZSP w Pszowie o tytuł "Mistrza Upięcia" już za nami.

 

 

 

Tegoroczne zadanie przebiegło w następujących kategoriach:

1.Wykonanie fryzury "Kobieta Kwiat"

2.Wykonanie fal na mokro

W konkursie wzięło udział 6 szkół naszego województwa i nie tylko. Naszą szkołę reprazentowała 5 osobowa drużyna uczennic. Wszystkie stylizacje były wykonane w sposób staranny i inetersujący. Uczennice naszej szkoły stanęły na podium zajmując III miejsce: Aneta Kowalewska w kategorii "kobieta kwiat" i II miejsce Helena Mikułka w kategorii "fale". Gratulujemy zwycięstwa uczennicom, ich mistrzyniom i nauczycielom.

BIGKON3

BIGKON2

BIGKON1

GRATULACJE !!!