Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

KOLEJNY FANTASTYCZNY SUKCES NASZYCH FRYZJEREK !!!

TYCHY1

Nasze fryzjerki najlepsze na Śląsku – ich kreatywność nagrodzona w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim w Tychach !!!

 

 

 

W dniu 23.04.2018r. uczennice klas fryzjerskich , wraz z opiekunem panią Agnieszką Siodłoczek uczestniczyły w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerski w Tychach. Zadanie konkursowe składało się z dwóch etapów: uczesanie fryzury „Wiośnie tak” i wykonanie plisowania (fal).

Paulina Prużanin, uczennica klasy II, zdobyła I miejsce w kategorii „Plisowanie” i III miejsce w kategorii „Wiośnie tak”. Paulina kształci się w salonie fryzjerskim Fantazja u pani Iwony Witaszak. Aleksandra Kłosek zajęła II miejsce w kategorii „Plisowanie” . Ola jest pracownikiem młodocianym Salonu Fryzur pani Jolanty Gromotki. Uczennice pokazały, że fryzjerstwo to coś więcej niż zawód. Udowodniły, że fryzjerstwo to artyzm i sztuka, które nieustanie należy doskonalić. Laureatkom, mistrzyniom i nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszej kreatywności, oraz wielu wspaniałych inspiracji w pracy zawodowej.

 

TYCHY2

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ TU [NACIŚNIJ]

 

 

GRATULACJE !!!