Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Nasze fryzjerki kolejny raz na podium

gliwice2018 W dniu 11 kwietnia 2018r. uczennice klasy drugiej wraz z opiekunem panią Agnieszką Siodłoczek reprezentowały naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim w Gliwicach.

 

 

Organizatorem konkursu było Górnośląskie Centrum Edukacji. Tematem zadania konkursowego była Nowoczesna Panna Młoda lub Barberring London Look. Paulina Prużanin (nr 14) i Magdalena Szewczyk (nr 13) startowały w kategorii "Nowoczesna Panna Młoda", a Weronika Kuczera (nr 37) w kategorii "Barberring London Look". Prużanin Paulina uczennica salonu fryzjerskiego „Fantazja“ w Wodzisławiu Śl. zdobyła II miejsce. Serdecznie gratulujemy stylizacji zarówno uczennicy, jak i mistrzyni pani Iwonie Witaszak. Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich mistrzyń pani Iwony Witaszak, Małgorzaty Poławskiej i Jalanty Gromotka za przygotowanie młodzieży do konkursu.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ [NACIŚNIJ]

gliwice1

GRATULACJE !!!