Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Przedszkolaki w naszej szkole:)

przedszkolaki

  W dniu 28.11.2017 roku uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie fryzjer pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych Pani Agnieszki Siodłoczek przygotowali warsztaty fryzjerskie dla przedszkolaków z Przedszkola nr 9 w Rybniku.

 

 

 

  Dzieci podczas warsztatów mogły się zapoznać z zawodem fryzjera: charakterystyka zawodu, zakładów pracy, pielęgnacja włosów.  Ponadto podczas zajęć uczniowie wykonali dzieciom kolorowe stylizacje z wykorzystaniem specjalnych środków zmywalnych oraz przeprowadzili warsztaty z wizażu podczas których malowali twarze i paznokcie, był to także czas na wspólne zabawy i poznanie się… Przedszkolaki nie pozostali dłużni i w podziękowaniu zaśpiewali naszym uczniom piosenki.

 

[ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA]

[NACIŚNIJ]

PRZEDSZKOLAKI1