Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – RYBNIK 2017

sztaf1 W dniu 12.10.2017 w Rybniku rozegrane zostały Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkól Ponadpodstawowych.

 

 

 

  Przy pięknej słonecznej pogodzie rywalizowały z sobą reprezentacje Rybnickich i Żorskich szkół. Naszą reprezentowała drużyna dziewcząt (6x800m) oraz chłopców (6x1500m).
Ekipa dziewcząt zajęła bardzo dobre IV miejsce, uwzględniając fakt, że nasza czołowa zawodniczka Justyna Cielanga biegnąc na pierwszej, jakże kluczowej zmianie , doznała kontuzji. Pomimo tego ambitnie dobiegła do mety zachęcając koleżanki do walki o jak najlepszą lokatę. Dziewczyny podjęły wyzwanie co pozwoliło osiągnąć tak dobry wynik.
Również efektownie zaprezentował się występujący w eksperymentalnym składzie team chłopców przez kolejne zmiany biegnąc na drugim lub trzecim miejscu. Ostatecznie w samej końcówce nasza drużyna minimalnie przegrała z Zespołem Szkół Nr3-V LO, tym samym podobnie jak dziewczyny, uplasowała się na IV miejscu.

Dziewczyny wystąpiły w składzie :
Justyna Cielanga, Kamila Cyman, Anna Komenda, Klaudia Kamińska, Małgorzata Koziarska, Wiktoria Liszka

Skład chłopców:
Kystian Szweda, Sebastian Mazurek, Dawid Helwig, Szymon Wowra, Wojciech Gawron, Mateusz Cieśla

Opiekun: mgr Grzgorz Pochcioł

sztaf2

GRATULACJE !!!