Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

NASZA SPRZEDAWCZYNI NAJLEPSZA !!!

sprzedawca17 W dniu 18 maja 2017 odbył się XIV Rejonowy Konkurs „Sprawny w zawodzie sprzedawca” w Cieszynie.

 

 

 

  W konkursie wzięli  udział uczniowie klas III ZSZ w zawodzie sprzedawca, którzy przygotowują się do egzaminu z kwalifikacji A.18 Prowadzenie sprzedaży ze szkół województwa śląskiego - Cieszyn , Bielsko B., Jastrzebie Z. , Pszczyna, Skoczów i Rybnik.

Naszą szkolę reprezentowały uczennice klasy 3f sprzedawca  – Małgorzata Mezgier i Roksana Sałata, pod opieką p. Katarzyny Pichnar.

     Konkurs składał się z dwóch części- części teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się z 20 pytań i zadania dotyczącego ustalania cen różnymi sposobami.
W części praktycznej uczestnicy  musieli wykazać się umiejętnością wykonania kilku zadań cząstkowych np.: obsługi klienta, sporządzenia dokumentacji handlowej, obsługi kasy fiskalnej, inkasa należności czy ozdobnego pakowania.

Z zadaniami świetnie poradziła sobie MAŁGORZATA MEZGIER ZDOBYWAJĄC I MIEJSCE  !!!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TEGO WYDARZENIA [naciśnij]

sprzedawca17aGRATULACJE !!!