Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu

poznan2017

Kolejne Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu już za nami. W niedziele 23 kwietnia uczniowie klas drugich uczestniczyli w najważniejszej imprezie fryzjerskiej w kraju, Look beuty forum.

 

 

Impreza odbyta się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Uczniowie uczestniczyli w pokazach, szkoleniach, konkursach i zwiedzaniu licznych stoisk fryzjersko — kosmetycznych. Nauczycieli brali natomiast udział w Ogólnopolskiej Konferencji Nauczycieli Fryzjerstwa. Dokształceni, pełni wrażeń i satysfakcji zawodowych wróciliśmy do domu. Kolejny raz uświadomiliśmy sobie, że fryzjerstwo to coś więcej niż zawód — to artyzm i sztuka.

poznan1

więcej zdjęć znajdziesz tu [naciśnij]