Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Wycieczka do Cieszyna

cieszyn W poniedziałek 10.04.2017r. roku uczniowie klas drugich o profilu fryzjerskim wzięli udział w wyciecze przedmiotowej do Cieszyna.

 

 

 

Głównym celem wycieczki był udział w Finale Ligi Młodych Kreatorów [przeczytaj więcej o tym wydarzeniu] i zwiedzanie miasta. Zwiedziliśmy najważniejsze atrakcje i zabytki (Zamkowe Wzgórze, Wieże Piastowską z IV w., Rotundę, zespół budynków z XVIII – XIX w. z przerzuconymi przez koryto Młynówki mostkami, zwany Cieszyńską Wenecją). Podziwialiśmy miasto z punktu widokowego wieży i odpoczęliśmy na cieszyńskim rynku. Na koniec wycieczki udaliśmy się do Teatru im. Adama Mickiewicza na Finał Ligi Młodych Kreatorów. Tam mieliśmy możliwość podziwiać bogato zdobione wnętrze teatru. Zauroczeni klimatem cieszyńskim wróciliśmy do szkoły.

 

cieszyn1

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziesz tu [naciśnij]