Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Najlepsza kreatorka 2017 w naszej szkole !!!

krator W dniu 10.04.2017r. odbył się finał VII edycji Ligi Młodych Kreatorów. Jest to konkurs przeznaczony dla młodych adeptów sztuki fryzjerskiej.

 

 

 

Uczniowie nie tylko konkurują umiejętnościami fryzjerskimi, ale również umiejętnością kreowania całego wizerunku człowieka. W tym roku finał odbył się przepięknym teatrze im Adama Mickiewicza w Cieszynie. W konkursie brały udział dwie nasze uczennice Aleksandra Kłosek i Patrycja Styczeń, obie są uczennicami drugiej klasy. Żałujemy, że zwycięzca może być tylko jeden bo obie uczennice wykazały wielkie zaangażowanie i talent. Najlepsza z pośród wszystkich uczestników konkursu, a byli to uczniowie aż z siedmiu szkól woj. Śląskiego okazała się nasza uczennica Patrycja Styczeń !!!! wykonała przepiękną i oryginalną kreację wojowniczki – ponieważ tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu był : „ Współczesny wojownik”. Gratulujemy Patrycji oraz Oli i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ [NACIŚNIJ]

 

krator1

 

GRATULUJEMY !!!