Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Akcja "CZYTAJ NA ZDROWIE"

ksiazkiszpitalNasi uczniowie wzieli udział w akcji "Czytaj na zdrowie" Celem była zbiórka książeczek i gier edukacyjnych dla dzieci z oddziału pediatrycznego rybnickiego szpitala.

 

 

 

Uczniowie ZSZ IR w Rybniku jeszcze w miesiącu listopadzie 2016 roku dołączyli do akcji "Czytaj na zdrowie" zorganizowanej przez Ochotniczy Hufiec Pracy w Rybniku.

Celem akcji była zbiórka książeczek i gier edukacyjnych dla dzieci z oddziału pediatrycznego rybnickiego szpitala. W akcji udział wzięły także: Przedszkole nr 9 i 14,  Zespół Szkół Urszulańskich, Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 11, Warsztaty Terapii Zajęciowej.

W dniu 15.12.2016 roku nastąpiło oficjalne przekazanie książeczek, na którym obecni byli przedstawiciele wszystkich w/w placówek. Naszą szkołę reprezentowała Zuzanna Kuzioła z klasy IA wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego Kingą Madziar.   

ksiazkiszpital1

WIĘCEJ ZDJĘĆ [ZOBACZ]