Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

NASI UCZNIOWIE STARTOWALI W SZKOLENJ LIDZE LA

MLA Jeden złoty medal i kilka miejsc w pierwszej szóstce przywieźli nasi uczniowie ze Szkolnej Ligi Lekkoatletyczne, która rozegrana została 29 września 2016 na stadionie lekkoatletycznym w Rybniku.

 

 

W rywalizacji brały udział szkoły ponadgimnazjalne z Rybnika i Żor. Wśród uczestników nie zabrakło również naszych uczniów, którzy w bardzo licznej grupie reprezentowali naszą szkołę w tych zawodach. Rywalizacja odbyła się w wielu konkurencjach lekkoatletycznych: 100m; 400m; 800m; 1500m; skok w dal; pchnięcie kulą; sztafeta 4x100m.

Złoty medal zdobył: Kamil Jureczko - skok w dal.
Miejsca w pierwszej szóstce: 5. Wiktoria Usarz - 400m; 5. Denis Malgrab - 400m; 6. Natalia Błaszczyk - skok w dal; 5. Klaudia Skowronek - pchnięcie kulą; 6. Wiktoria Szrterlak - pchnięcie kulą; 5. Justyna Cielanga - 800m; 4. Adam Dróżdżel - 1500m

Drużynowo zajęliśmy zarówno wśród dziewczyn jak i chłopców 5 miejsce w rejonie. Skład: Kamila Skiba; Aleksandra Sobeczko; Julia Breitkopf; Anna Kubecka; Weronika Trebkowska; Filip Maliniak; Błażej Maciończyk; Rafał Wita; Dawid Krześniak; Dominik Przasnek; Dawid Wideński; Wojciech Gawron.

Opiekunowie na zawodach: Wioleta Molenda, Grzegorz Pochcioł, Krzysztof Skorupa.

la2

ZOBACZ ZDJĘCIA [NACIŚNIJ]