Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Wycieczka zawodowa na II Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów

targiopon 12 października 2016 roku uczniowie naszej szkoły w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych wzięli udział w II Międzynarodowych Targach Części i Akcesoriów Samochodowych APAE w Kielcach.

 

 

  Swoją ofertę przedstawili między innymi wystawcy z Polski, Niemiec, Chin, Tajwanu, Singapuru, Malezji oraz Litwy. Obok pełnego asortymentu części , akcesoriów samochodowych i opon nasi uczniowie podczas tegorocznych targów mieli możliwość oglądania pojazdów lokalnego transportu zbiorowego, autobusów turystycznych,  pojazdów specjalistycznych i gospodarczych, holowników, oraz pojazdów wsparcia technicznego. Na stoiskach nie zabrakło akumulatorów i prostowników, oświetlenia, instalacji gazowych, klimatyzacji, wentylacji czy systemów ogrzewania, specjalistycznych narzędzi i urządzeń naprawczych, a także wyposażenia serwisów.  Po intensywnym zwiedzaniu przyszedł czas na odpoczynek i smaczny obiad w restauracji „Pod Strzechą” w Kielcach. Wycieczka została zorganizowana przez nauczycieli naszej szkoły Pana Zenona Marciniaka i Pana Mariusza Bednorza. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z pobytu na targach TRANSEXPO 2016 w Kielcach.

 

[GALERIA ZDJĘĆ]

 

DSC_0040