Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Kreator 2016 - szkolne eliminacje

ligamlodych2016

Liga Młodych Kreatorów już za nami.Tegoroczna rywalizacja przyszłych fryzjerek przebiegała pod tematem:„Nowoczesna Wizja Stroju i Fryzury Regionalnej – Kujawy". 25 stycznia odbyły się w naszej szkole eliminacje mające na celu wyłonienie dwóch Kreatorek, które będą reprezentowały szkołę podczas uroczystego Finału Ligii Młodych Kreatorów.

 

 

 

Walkę podjęło 13 uczennic klas I, II i III fryzjerstwa. Ich zadaniem było przygotowanie całej stylizacji (czyli stroju, makijażu i fryzury) w stylu nawiązującym do nowoczesnego wydania Kujaw. Walka była zacięta jednak jurorzy nie mieli problemów z wyłonieniem finalistek- zostały nimi Magdalena Starzec z klasy IIb i Justyna Grzonka z klasy IIIb.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONKURSU [NACIŚNIJ]

LIGAMLODYCH 

 SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!