Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

"Domki z piernika" - wyniki konkursu

konurspiernikowyDnia 8 grudnia 2015r w Zasadniczej Szkole Zawodowej Izby Rzemieślniczej odbył się finał szkolnego konkurs „Domki z piernika w konkursie brali udział uczniowie klas  II i III kształcący się w zawodach cukiernik i piekarz.

Do konkursu przystąpiło 22 uczniów, którzy wykonali 15 prac. Prace były wykonywane w zespołach , jedno  lub dwuosobowych. Komisja konkursowa pod przewodnictwem dyrektora Czesława Lapczyka bardzo wysoko oceniła poziom prac o czym świadczy przyznanie dwóch pierwszych miejsc.

 

Nagrody otrzymali:

I miejsce

Weronika Murawska
Weronika Kwiatkowska

oraz zespół 

Marcelina Korbel
Wioleta Kraska

II miejsce

Danuta Pierchała

III miejsce

Justyna Nowicka
Karolina  Kucharska

Nagrody zostały ufundowane przez Izbę Rzemieślniczą .
Laureaci I miejsc zostali również uhonorowani nagrodą Wydziału Kultury Urzędu Miasta Rybnik

 

Zobacz wszystkie zdjęcia z konkursu [NACIŚNIJ]