Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

SUKCES NASZYCH LEKKOATLETÓW

z1

W dniu 30 kwietnia 2015 w Rydułtowach odbył się XXIII Memoriał J. Margecioka i L.Hałaczka. Oficjalna część uroczystości rozpoczęła się od przedstawienia sylwetek w.w. bohaterów, po czym nastąpiło złożenie kwiatów pod pomnikiem Walk i Zwycięstwa.

Tegoroczna edycja memoriału była rekordowa pod względem frekwencji. Na starcie stanęło łącznie aż 350 osób w 57 sztafetach. Biegi tego typu sprawdzają się doskonale, ponieważ łączą ducha rywalizacji sportowej oraz współdziałanie w ramach jednego zespołu, który musi wykazać się umiejętnościami sportowymi oraz organizacyjnymi i taktycznymi aby wygrać z konkurentami i upływającym czasem. Trasa biegu wytyczona została w ścisłym centrum Rydułtów i liczyła około 2,4 kilometra. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych naszą szkołę reprezentowały sztafety dziewcząt i chłopców. Najwięcej emocji dostarczył ostatni bieg, w którym nasi chłopcy po zaciętym  finiszu minimalnie przegral i z ekipą ZST z Rybnika, ostatecznie zajmując drugie miejsce, na trzecim uplasowała się drużyna reprezentująca ZST z Wodzisławia Śl. Dziękujemy wszystkim uczniom za start i godne reprezentowanie szkoły.

DRUŻYNĘ PRZYGOTOWALI TRENERZY: Grzegorz Pochcioł i Krzysztof Skorupa

1za_2

1za_3

1za_4

1za_5