Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Wielkie otwarcie siłowni pod platanami

Email

silownia Dnia 27 kwietnia 2015 r. w Zasadniczej Szkole Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku odbyło się uroczyste otwarcie siłowni pod chmurką.

 

 

 

Siłownię na wolnym powietrzu uważam za otwartą – tymi słowami Starosta Rybnicki Damian Mrowiec rozpoczął uruchomienie nowego miejsca przeznaczonego dla polepszenia aktywności fizycznej i duchowej uczniów szkoły i nie tylko.

W otwarciu siłowni uczestniczyli Wicestarosta Rybnicki Marek Profaska, Kierownik Referatu Oświaty, Promocji, Kultury i Zdrowia, Grzegorz Potysz oraz przedstawiciele Zarządu Izby Rzemieślniczej z Prezesem Andrzejem Korbasiewiczem i Dyrektorem Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej Czesławem Lapczykiem. Mamy nadzieję, że siłownia w chwili obecnej zrekompensuje młodzieży brak sali gimnastycznej, natomiast w przyszłości będzie jej doskonałym uzupełnieniem.

1

2

3

4

5