Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

IX Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

mk

Zwycięstwo w  IX edycji Wojewódzkiego  Międzyszkolnego  Konkursu Fryzjerskiego,  zorganizowanego przez  Górnośląskie Centrum Edukacji w Gliwicach.

 

 

 

Tegoroczna edycja  konkursu miała dwie kategorie. Pierwsza kategoria  Inspiracja Zawodami przeznaczona była  dla uczniów  szkół zawodowych. Druga kategoria Bajkowy  świat przeznaczona była dla uczniów kształcących się w zawodzie technik usług fryzjerskich. W konkursie wzięło udział 14 szkół  z całego  województwa. Naszą szkołę reprezentowały Martyna Łukasik, Monika Brzezinka i Danuta Kuchcik. W trakcie przygotowań pomysłów  i zawodów było wiele. W efekcie końcowym Martyna wykreowała stylistkę mody (wykonała artystyczną  fryzurę, makijaż i piękną stylizację całościową) i zdobyła I miejsce. Monika zaprezentowała florystkę. Fryzura przedstawiała różę z z włosów którą ozdabiały płatki róż. Danusia stworzyła optyka. Wykonała fryzurę na kształt kapelusza, a twarz przyozdobiła okularami z włosów. Optykiem zauroczył się przedstawiciel Cechu Gliwickiego i nagrodził ją złotym pucharem. Wszystkim startującym w konkursie gratulujemy pomysłów.

s2

s3

s4

s5

s6

s7

GRATULACJE!!!