Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Tytuł Kreatora roku otrzymała uczennica naszej szkoły

kreator

Zwycięstwo w Finale Piątej Ligi Młodych Kreatorów. 27 marca w Rybniku Niedobczycach zmierzyło się 14 uczniów z siedmiu szkół województwa śląskiego.

Były to po dwie osoby z każdej szkoły wyłonione podczas eliminacji szkolnych. Finaliści  samodzielnie przygotowali całościowy wizerunek swoich modelek  (stój, makijaż i fryzura), zgodny z tematem finału tj. „Moda Uliczna Miasta Belfast”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice  klas trzecich Justyna Grenadier i Martyna Łukasik. Dziewczyny wykazały się wielką pomysłowością.  Wyłoniono tylko jednego zwycięzcę, któremu przyznano tytuł Kreatora Roku. Zwyciężyła nasza uczennica Martyna Łukasik.  Martyna otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 1000zł, szkolenie fryzjerskie u pana Damiana Dudy wicemistrza świata we fryzjerstwie oraz nagrody rzeczowe. Martyna udowodniła, że fryzjer to artysta, który tworzy prawdziwe działa sztuki. Gratulujemy i życzymy wiele satysfakcji z wybranego zawodu.
Agnieszka Siodłoczek

KREATOR1 

WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z KONKURSU MOŻNA ZOBACZYĆ TU [NACIŚNIJ]