Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

CZŁOWIEK ROKU RYBNIK.COM.PL 2014

SPIEWOK-MALE

Vice Prezes Izby Rzemieślniczej w Rybniku Tadeusz Śpiewok jest wśród nominowanych do Tytułu Człowieka Roku Rybnik.com.pl w kategorii BIZNES !!! 

 

 

 

Zachęcamy wszystkich do głosowania na jednego z pomysłodawców Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku.
Swojego wyboru dokonują też internauci. W głosowaniu internetowym i sms-owym zdecydują, który z 15 nominowanych otrzyma Nagrodę Internautów. Głosowanie rozpoczęło się dziś o godz. 12:00 i potrwa do 30 stycznia do godz. 12:00. Głosować można logując się w  serwisie rybnik.com.pl lub przez Facebooka. Każdy czytelnik może oddać 1 głos dziennie. Głosowanie odbywa się na stronie rybnik.com.pl

 

Zachęcamy naszych uczniów do oddawania głosów.

 

Tadeusz Śpiewok – właściciel i założyciel firmy pokoleniowej Zakład Wod. – Kan. C.O. i Gaz Nadzory Budowlane, a także koncesjonowanego Handlu Dziełami Sztuki. Tadeusz Śpiewok własną firmę prowadzi od 1970 roku. W ciągu 45 lat działalności wyszkolił około 50 uczniów. 

 

spiewok-duze

 

Firma wykonywała instalacje wodno – kanalizacyjne, gazowe i C.O., słynęła z precyzyjności i jakości.
Tadeusz Śpiewok jest m.in. członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich i Światowej Organizacji Antykwariuszy CINOA. Odznaczony został Honorową Odznaka Rzemiosła Polskiego, Złotą Odznaką Zasłużony dla Rybnika, jest Kawalerem Orderu Św. Stanisława, przyznawanego za działalność charytatywną przez Kapitułę Warszawskiego Stowarzyszenia Kawalerów. Jeden z założycieli i organizatorów Izby Rzemieślniczej w Rybniku oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku. Starszy Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Branży Kupiecko – Handlowej w Rybniku.