Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Ogromny sukces naszych sztafet w biegach przełajowych!

za1

21 października 2014 roku zostały rozegrane powiatowe oraz rejonowe biegi sztafetowe szkół ponadgimnazjalnych, gdzie wielki sukces odniosły nasze dwie sztafety zarówno wśród chłopców jak i dziewczyn.

II miejsce z 9 sekundową stratą zajęła sztafeta chłopców w składzie:Kacper Rubak, Tomasz Newe, , Szymon Drach, Bartek Świerzewski, Drożdżel, Jakub Magiera. Dziewczyny zajęły III miejsce w składzie: Wioleta Kraska, Wiktoria Usarz, Julia Lipińska, Sandra Lipka, Braitkopf, Aleksandra Krzyżowska. Jak widać młodzież z naszej szkoły jest bardzo mocno uzdolniona również sportowo. Duże brawa dla uczniów, którzy znajdują czas na reprezentowanie naszej szkoły w rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie. Do zawodów uczniów wyselekcjonowali nauczyciele wychowania fizycznego: Krzysztof Skorupa, Grzegorz Pochcioł, Karol Kupczak, Wioleta Molenda, Grzegorz Studnik.

za0

za2

za3

za4

za5

za6

GRATULACJE !!!