Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Wywiadówka

wywiadowka Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę klas I, II i III, która odbędzie się w dniach  29-30.05.2017r. Szczegółowy harmonogram wywiadówek poniżej.

Więcej…

Projekt "KOMPETETNI W ZAWODZIE" - nowe kursy i inne formy wsparcia

kurslogo

Zapraszamy do zapoznania się z terminami kursów i innych form wsparcia w projekcie "KOMPETENTNI W ZAWODZIE" 

Więcej…

II Bieg Rzemieślnika 2017 - wyniki

BR2 W dniu 14 maja odbył się II Bieg Rzemieślnika, który organizowany był przez Izbę Rzemieślniczą w Rybniku wraz Zasadniczą Szkołe Zawodową Izby Rzemieśłniczej w Rybniku.

Więcej…

Projekt "KOMPETETNI W ZAWODZIE" - nowe kursy!

kurslogo Zapraszamy do zapoznania się z terminami nowych kursów: photoshop oraz spawanie MAG w projekcie "KOMPETENTNI W ZAWODZIE"

Więcej…

Nasze uczennice kolejny raz na podium !!!

konkurswiosna

W dniu 26 kwietnia 2017 roku trzy uczennice naszej szkoły Aleksandra Kłosek, Klaudia Wojaczek i Natalia Marszolik startowały w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim  „Fantazje wiosenne".

Więcej…

Projekt "KOMPETETNI W ZAWODZIE" - terminy kursów

kurslogoZapraszamy do zapoznania się z terminami kursów w projekcie "KOMPETENTNI W ZAWODZIE" - program rozwoju Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

Więcej…

Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu

poznan2017

Kolejne Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu już za nami. W niedziele 23 kwietnia uczniowie klas drugich uczestniczyli w najważniejszej imprezie fryzjerskiej w kraju, Look beuty forum.

Więcej…

Sadziliśmy las !

las 22 kwietnia przypadał Międzynarodowy Dzień Ziemi. Wydarzenie to jest obchodzone w celu promowania ochrony środowiska i rozszerzenia świadomości ekologicznej.

Więcej…

Wycieczka do Cieszyna

cieszyn W poniedziałek 10.04.2017r. roku uczniowie klas drugich o profilu fryzjerskim wzięli udział w wyciecze przedmiotowej do Cieszyna.

Więcej…

Najlepsza kreatorka 2017 w naszej szkole !!!

krator W dniu 10.04.2017r. odbył się finał VII edycji Ligi Młodych Kreatorów. Jest to konkurs przeznaczony dla młodych adeptów sztuki fryzjerskiej.

Więcej…

Strona 7 z 18