Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Przedszkolaki w naszej szkole:)

przedszkolaki

  W dniu 28.11.2017 roku uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie fryzjer pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych Pani Agnieszki Siodłoczek przygotowali warsztaty fryzjerskie dla przedszkolaków z Przedszkola nr 9 w Rybniku.

Więcej…

Nowe logo szkoły !

logonew

Miło nam poinformować, że nasza szkoła ma od dziś nowe logo!

Więcej…

KONKURS !!!

konurspiernikowy Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem Najpiękniejszej Szopki Bożonarodzeniowej wykonanej z piernika.

Więcej…

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – RYBNIK 2017

sztaf1 W dniu 12.10.2017 w Rybniku rozegrane zostały Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkól Ponadpodstawowych.

Więcej…

Wycieczka do Wrocławia

wroc17

 W dniu 18.10.2017 roku  klasa II A wraz z wychowawcą i panią pedagog  uczestniczyła  w klasowej wycieczce do Wrocławia.

Więcej…

SUKCESY NASZYCH SPORTOWCÓW !!!

lic1 W dniu 28.09.2017r. na stadionie MOSiR przy ul. Gliwickiej odbyły się miejskie zawody Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej.

Więcej…

Wywiadówka

wywiadowka

Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę klas I, II i III, która odbędzie się w dniach  18-19.09.2017r. oraz 27.09.2017 Szczegółowy harmonogram wywiadówek poniżej.

Więcej…

Nowe kursy w ramach projektu "Kompetentni w zawodzie"

kurslogo Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą kursów dla poszczególnych zawodów w ramach projektu "KOMPETENTNI W ZAWODZIE" [zobacz]

Odbierz swój certyfikat

certyfikatm

Informujemy, że w sekretariacie szkoły do odbioru są certyfikaty dla uczniów, którzy ukończyli staż zawodowy oraz zajęcia z przedsiębiorczości.

WAKACJE !!!

WKACJE

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz wszystkim sympatykom naszej szkoły życzymy, aby rozpoczynające się wakacje były pełne wspaniałych i niezapomnianych wrażeń. Udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku!!!

Strona 5 z 18