Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Nagroda Złotego Grzebienia

konursgrzebien Dnia 18 marca reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczniów klasy II i III a wzięła udział w Konkursie o "Nagrodę Złotego Grzebienia", który odbył się w Zespole Szkół nr 5 w Rybniku.
Uczennica klasy II a Alicja Gołębiowska zajęła III miejsce w kategorii "smoky eyes". Fotorelacja z tego wydarzenia na naszym facebooku. Serdecznie gratulujemy.

Konkurs Sweet Targ 2014

 Miło nam poinsweettargformować , że uczennice Angelika Głowala i Wiktoria Steblok zajęły 4 miejsce podczas konkursu Młodych Cukierników i Piekarzy, który odbył się podczas Sweet Targów 2014 w Katowicach. Obie uczennice odbywają praktykę w Cukierni Król w Rybniku.

Wywiad z Dyrektorem ZSZ IR w Rybniku

dyrektorZSZZachęcamy do zapoznania się z wywiadem, którego dla portalu Rybnik.com.pl udzielił dyrektor naszej szkoły Czesław Lapczyk.

Więcej…

Wycieczka do serwisu i salonu VW i Audi

auto1Wycieczka dydaktyczna klas I d i II d do serwisu i salonu samochodowego VW i Audi w Rybniku.
Uczniowie zostali zapoznani z wyposażeniem i procesem naprawy samochodów osobowychi dostawczych.

Więcej…

SUKCES PIŁKARZY !!!

W dniu 03.10.2013r.odbyły się miejskie rozgrywki piłki nożnej chłopców szkół ponad gimnazjalnych. W rozgrywkach tych również uczestniczyła nasza szkoła!

Więcej…

WIELKI SUKCES NASZYCH BIEGACZY !!!

zaw1

W dniu 27.09.2013r. na wodzisławskim rynku został rozegrany XXI Bieg Gazety Wodzisławskiej. Wśród dużej ilości szkół z Powiatu Wodzisławskiego, nie zabrakło również uczniów z naszej szkoły z bardzo dobrymi wynikami! 

Więcej…

Pożegnanie klas II i III

poz

14 czerwca 2013r. pożegnaliśmy absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku. Edukacje zakończyli  uczniowie klas II i III.

Więcej…

Dzień Sportu 2013

dziensportu

 W dniu 23.05.2013r. pomimo zmiennej pogody zorganizowany został jak co roku Dzień Sportu. W tym roku dzięki uprzejmości MOSiRu w Rybniku cała rywalizacja i zabawa odbyła się boiskach przy kąpielisku "RUDA".


Więcej…

Wyniki konkursów !!!

dzienziemi

W ramach obchodów związanych z Dniem Ziemi 2013 w naszej szkole odbyły się dwa konkursy: "Wiedzy o szkodliwości palenia paierosów" oraz konkurs na najciekawszy plakat pt." Ochrona bogactw naturalnych ziemi"

Więcej…

Konkurs MASTER YOUR ENGLISH

ko

W dniu 18 kwietnia 2013 r. w Zasadniczej Szkole Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku odbył się konkurs z języka angielskiego MASTER YOUR ENGLISH. Udział w konkursie wzięli trzecioklasiści Gimnazjum Nr 12 i Gimnazjum 4 oraz uczniowie pierwszych klas naszej szkoły.

Więcej…

Strona 22 z 23