Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Tegoroczna Liga Młodych Kreatorów już za nami...

kreator20182 W dniu 26.11.2018r. odbył się w naszej szkole konkurs fryzjerski Kreator. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem "Moja Manga"

Więcej…

DKMS - # KOMÓRKOMANIA

dkms1 Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego BSIS IR dołączyła do realizacji AKCJI INFORMACYJNO- EDUKACYJNEJ #KOMÓRKOMANIA, której organizatorem jest Fundacja DKMS.

Więcej…

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

konkursort18 listopada br. odbyła się w naszej szkole V edycja Międzyszkolnego Konkursu  Ortograficznego dla Uczniów Rybnickich Szkół Ponadgimnazjalych organizowanego pod patronatem Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

Więcej…

LIST MINISTER EDUKACJI DO RODZICÓW I OPIEKUNÓW DZIECI

MEN1

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonym listem Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej. W sprawie zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych. [PRZECZYTAJ]

Sztafetowe biegi przełajowe

sztafeta181

Dnia 11 października 2018r reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły brały udział w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej…

Turniej TENISA STOŁOWEGO

tenis181 Dnia 1 i 2 października 2018r. został rozegrany drużynowy turniej Tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w SP 24 w Rybniku.
Nasza reprezentacja szkoły dziewcząt ostatecznie zajęła miejsce 5, a drużyna chłopców 6.

Więcej…

NOWE TERMINU KURSÓW

kurslogo Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą kursów dla poszczególnych zawodów w ramach projektu "KOMPETENTNI W ZAWODZIE"

Więcej…

Dzień Sportu 2018

dziensportu1

W dniu 10 października 2018r. przy pięknej pogodzie na Stadionie Miejskim świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Sportu. Oprócz aktywności fizycznej, odbywały się również inne atrakcje.

Więcej…

Wywiadówka

wywiadowka Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę klas I, II i III, która odbędzie się w dniach  17-18.09.2018r. Szczegółowy harmonogram wywiadówek poniżej.

Więcej…

OBCHODY 10-lecia NASZEJ SZKOŁY !

 szkolair

JUŻ JUTRO (PIĄTEK 14.09.2014) WIELKIE ŚWIĘTO SZKOŁY !!! ROZPOCZYNAMY OBCHODY 10-LECIA BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA IZBY RZEMIEŚLNICZEJ W RYBNIKU.

 

 

  Miło nam poinformować, że msza święta rozpocznie się o godzinie 9:00 w kościele Królowej Apostołów (Werbiści) w Rybniku.

Uczniowie spotykają się ze swoimi wychowawcami o godz. 8:30 w celu sprawdzenia obecności. Po mszy świętej uczniowie wraz z wychowawcami wracają do szkoły.

Strona 3 z 19