Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY

ZARZĄDZENIE DYREKTORA

Kształcenie na odległość - Zasady funkcjonowania Branżowej Szkoły Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

Dyrekcja Branżowej Szkoły I Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Dz.U z 20 marca 2020r. poz 493 w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowanie jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 od 25 marca nauka będzie odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

ZARZADZENIE42A

Zaloguj się do e-dziennika

vulcan

UWAGA !

Uczniowie, którzy podali wychowawcy swojej klasy adresy e-mail mogą logować się do e-dziennika!

Na stronie szkoły www.zsz.rybnik.pl w górnym menu zakładek pojawiła się zakładka pod nazwą: "E-dziennik"

Jeśli logujesz się pierwszy raz zobacz ten film:
https://www.youtube.com/watch?v=1l8XhJapnKg

Uczniowie, którzy nie podali swojego adresu e-mail wychowawcy proszeni są o niezwłoczne przekazanie tej informacji poprzez pocztę elektroniczną. Adresy e-mail wychowawców znajdują się w na stronie szkoły

Uczniowie, którzy pomyślnie się zalogują proszeni są o poinformowanie o tym fakcie swojego wychowawcy poprzez przesłanie wiadomości wychowawcy w e-dzienniku.

 

Uwaga ważny komunikat!

szkolazzz

 

Dyrekcja Branżowej Szkoły I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku zobowiązuje uczniów do skontaktowania się z wychowawcami w celu realizacji podstawy programowej.

Adresy e-mail wychowawców znajdują się poniżej.

1Ap   Agnieszka Siodłoczek Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Bp   Mariusz Absalon Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Cp   Beata Musur Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Dp   Grzegorz Pochcioł Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Ep   Alicja Goleniowska Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Fp    Teresa Łosińska  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Gp   Aleksandra Masłowska Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Hp   Marcin Czediwoda Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

1Ag   Krzysztof Skorupa Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Bg   Anna Wala Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Cg   Joanna Żedzicka Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Dg   Adrian Piechaczek Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Eg    Teresa Kaczmarczyk Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
1Fg    Tomasz Syrnicki Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2A  Wioleta Molenda Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2B  Agnieszka Klimek-Fałat Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2C  Diana Łabaj Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2D  Zenon Marciniak Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2E   Alicja Cichocka  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2F   Teresa Grodoń Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

3A   Katarzyna Borysewicz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3B   Teresa Wawrzyczek Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3C   Aleksandra Mokry Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3D   Barbara Kamińska Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3E   Grzegorz Pochcioł Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
3F   Joanna Pańczyk Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Apel specjalny!

image001 Związek Rzemiosła Polskiego – Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej  przesyła w załączniku  Apel skierowany do  Pracodawców – Rzemieślników szkolący uczniów młodocianych pracowników. [ZOBACZ]

Nauka zdalna

nz

Drodzy uczniowie prosimy o zapoznanie się z poniższymi materiałami do nauki zdalnej dla Branżowej Szkoły I stopnia. Materiały zostały przygotowane dla Was przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

[ZOBACZ]

Wkrótce podamy kolejne informacje dotyczące zdalnej nauki dla Branżowej Szkoły I stopnia.

BUDYNEK SZKOŁY ZAMKNIĘTY

infoszkola

Komunikat

LOGOMENministerstwo-rodziny-pracy-polityki-spolecznej

Komunikat Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministra Edukacji Narodowej ws. pracowników młodocianych.

[PRZECZYTAJ]

 

 

Uwaga komunikat ZRP

Komunikat w sprawie sposobu postępowania wobec młodocianych pracowników zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego w okresie zawieszenia zajęć w szkołach zawodowych. [PRZECZYTAJ]

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

 

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca
z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

 [CZYTAJ WIĘCEJ]

ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY

ZARZĄDZENIE DYREKTORA


Ustawa z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe Dz. U. 2017, poz. 59, 60

Dyrektor Branżowej Szkoły I Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku na podstawie decyzji Premiera Rządu i Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.03.2020 r. oraz za zgodą organu prowadzącego ( Zarządu Izby Rzemieślniczej w Rybniku ) na podstawie rozporządzenia MENiS z 31.12. 2002 r. w sprawie higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach §  18 ust.2 pkt 1 zawiesza zajęcia szkolne od 12.03. 2020 r. do 25.03.2020 r.
Pracownicy młodociani powinni się stawić u pracodawcy. Intencją  zawieszenia zajęć jest pozostanie osób w domu w celu  ograniczenia dalszego rozprzestrzeniania się wirusa oraz nieprzebywania w dużych skupiskach ludzkich, co rekomenduje Zarząd Izby Rzemieślniczej w Rybniku.
Zaleca się ograniczenie przebywania w miejscach, gdzie może dochodzić do zagrożenia stanu zdrowia,  prowadzić higieniczny tryb życia, ograniczyć do minimum kontakty z osobami, które znajdowały się w rejonie występowania lub zagrożonego wirusem.

zarz

Strona 3 z 23