Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

WYGRALIŚMY w IX Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Młodzieży Szkolnej !!!

ot 13 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Rybniku odbył się IX Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzieży Szkolnej.

Więcej…

WYWIADÓWKA

wywiadowka Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę klas I, II i III, która odbędzie się w dniach  17-18.12.2014r. Szczegółowy harmonogram wywiadówek poniżej.

Więcej…

KONKURSU ZE ZNAJOMOŚCI PRAWNEJ OCHRONY PRACY ORAZ PRZEPISÓW BHP O PUCHAR STAROSTY POWIATU RYBNICKIEGO

test W dniach 2 i 4 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs ze znajomości prawnej ochrony pracy oraz przepisów BHP o PUCHAR STAROSTY POWIATU RYBNICKIEGO

Więcej…

Był u nas św.Mikołaj !

mikolaj2014 Jak co roku do grzecznych dzieci i młodzieży zawitał św.Mikołaj i tym razem z czego się bardzo cieszymy nie ominął naszej szkoły!
Wszystkie zdjęcia z wizyty św.Mikołaja można zobaczyć na szkolnym facebooku lub tu [naciśnij]

SONDA

Najlepszy kierunek w naszej szkole to?

Jakiego zawodu brakuje w naszej szkole? CZEKAMY NA TWOJĄ OPINIĘ!

AKCJA „SPOŁECZNICY- razem po sąsiedzku”

tesc0 3 grudnia uczennice klasy II B wzięły udział w odbywającej się w Tesco akcji „Społecznicy- razem po sąsiedzku”. W ramach tej akcji czesały pracowników i klientów sklepu. Przygotowane stoiska fryzjerskie cieszyły się ogromnym powodzeniem dlatego akcja zostanie na pewno powtórzona. [Zobacz zdjęcia]

Ogromny sukces naszych sztafet w biegach przełajowych!

za1

21 października 2014 roku zostały rozegrane powiatowe oraz rejonowe biegi sztafetowe szkół ponadgimnazjalnych, gdzie wielki sukces odniosły nasze dwie sztafety zarówno wśród chłopców jak i dziewczyn.

Więcej…

Konkurs ortograficzny

Email

konkursortograficzny

Wyniki konkursu ortograficznego, który odbył się 27 listopada 2014r. w Zasadniczej Szkole Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

 

Więcej…

PARADA SZKÓŁ - SOSNOWIEC 2014

sosnowiec2014

W sobotę 15 listopada bieżącego roku uczniowie klas trzecich w zawodzie fryzjer reprezentowali  nasza szkołę w ogólnopolskim Festiwalu Fryzjerskim Hair Fair& Beaty Fair pod czas tzw. Parady Szkół.

Więcej…

Ślubowanie klas pierwszych

slubowanie

W dniu 30 października odbyła się przygotowana przez Samorząd uczniowski Ceremonia Ślubowania uczniów klas pierwszych.

Więcej…

Strona 20 z 23