Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

AKCJA „SPOŁECZNICY- razem po sąsiedzku”

tesc0 3 grudnia uczennice klasy II B wzięły udział w odbywającej się w Tesco akcji „Społecznicy- razem po sąsiedzku”. W ramach tej akcji czesały pracowników i klientów sklepu. Przygotowane stoiska fryzjerskie cieszyły się ogromnym powodzeniem dlatego akcja zostanie na pewno powtórzona. [Zobacz zdjęcia]

Ogromny sukces naszych sztafet w biegach przełajowych!

za1

21 października 2014 roku zostały rozegrane powiatowe oraz rejonowe biegi sztafetowe szkół ponadgimnazjalnych, gdzie wielki sukces odniosły nasze dwie sztafety zarówno wśród chłopców jak i dziewczyn.

Więcej…

Konkurs ortograficzny

Email

konkursortograficzny

Wyniki konkursu ortograficznego, który odbył się 27 listopada 2014r. w Zasadniczej Szkole Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

 

Więcej…

PARADA SZKÓŁ - SOSNOWIEC 2014

sosnowiec2014

W sobotę 15 listopada bieżącego roku uczniowie klas trzecich w zawodzie fryzjer reprezentowali  nasza szkołę w ogólnopolskim Festiwalu Fryzjerskim Hair Fair& Beaty Fair pod czas tzw. Parady Szkół.

Więcej…

Ślubowanie klas pierwszych

slubowanie

W dniu 30 października odbyła się przygotowana przez Samorząd uczniowski Ceremonia Ślubowania uczniów klas pierwszych.

Więcej…

Świetne wyniki w Lidze LA !!!

la Bardzo udany występ zaliczyła nasza reprezentacja lekkoatletyczna podczas mitingu Szkolnej Ligii Lekoatletycznej!

Więcej…

FANTASTYCZNY WYNIKI NASZYCH LEKKOATLETÓW !!!

wodz Podwójna wygrana naszych uczniów w XXXII Biegu Gazety Wodzisławskiej!!!

Więcej…

NOWY FACEBOOK SZKOŁY !!!

 facebooklogoMiło nam poinformować, że szkoła ma nowe konto na FACEBOOKu ! Dotychczasowe zostało zamknięte dlatego zapraszamy  wszystkich uczniów i przyjaciół szkoły do odwiedzenia i polubienia nas na facebooku! [wejdź]

 

Nasi uczniowie wśród Gwiazd Światowego Sportu !

sportla12 września 2014r. na nowo wybudowanym stadionie lekkoatletycznym odbył się miting lekkoatletyczny z okazji otwarcia nowoczesnego obiektu lekkoatletycznego z bieżnią tartanową.

Więcej…

Konkurs ekologiczny - wyniki

konkursekologiczny W ramach Światowego Dnia Ochrony Środowiska w naszej szkole odbył się konkurs ekologiczny na najciekawsze drzewko ekologiczne.

Więcej…

Strona 19 z 21