Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

"MECHANICY W STOLICY"

wawa 10 czerwca 2015 roku uczniowie klasy II D (mechanik samochodowy) pod czujnym okiem i opieką nauczycieli - Pana Zenona Marciniaka i Pana Mariusza Bednorza - wybrali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

 

 

Więcej…

Braliśmy udział w Rybnickich Dniach Promocji Zdrowia

W dniach 26-2zdr7.05.2015 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w Rybnickich Dniach Promocji Zdrowia organizowanych przez Miasto Rybnik, Regionalne Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej w Rybniku, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, PULS-MED, Chrześcijańską Służbę Charytatywną, ZUS.

Więcej…

SUKCES NASZYCH LEKKOATLETÓW

z1

W dniu 30 kwietnia 2015 w Rydułtowach odbył się XXIII Memoriał J. Margecioka i L.Hałaczka. Oficjalna część uroczystości rozpoczęła się od przedstawienia sylwetek w.w. bohaterów, po czym nastąpiło złożenie kwiatów pod pomnikiem Walk i Zwycięstwa.

Więcej…

Wielkie otwarcie siłowni pod platanami

Email

silownia Dnia 27 kwietnia 2015 r. w Zasadniczej Szkole Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku odbyło się uroczyste otwarcie siłowni pod chmurką.

Więcej…

IX Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

mk

Zwycięstwo w  IX edycji Wojewódzkiego  Międzyszkolnego  Konkursu Fryzjerskiego,  zorganizowanego przez  Górnośląskie Centrum Edukacji w Gliwicach.

Więcej…

72 ROCZNICA POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM

zokile Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku przyłączyli się do akcji społecznej upamiętniającej 72 rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim.

Więcej…

Tytuł Kreatora roku otrzymała uczennica naszej szkoły

kreator

Zwycięstwo w Finale Piątej Ligi Młodych Kreatorów. 27 marca w Rybniku Niedobczycach zmierzyło się 14 uczniów z siedmiu szkół województwa śląskiego.

Więcej…

Rybnickie Targi Edukacyjne

targi 20 mara 2015 r. uczennice klasy IA kształcące się w zawodzie fryzjer reprezentowały naszą szkołę na Targach Edukacyjnych. Uczennice  zachęcały do kształcenia zawodowego w naszej szkole.

Więcej…

Wyjazd na Międzynarodowe Targi Fryzjersko – Kosmetyczne w Poznaniu

wyjazdZapraszamy wszystkich uczniów i pracodawców na Międzynarodowe Targi Fryzjersko – Kosmetyczne w Poznaniu, które odbędą się w dwóch terminach.

Więcej…

Nasi uczniowie medalistami Zimowych Igrzysk Szkół Rzemieślniczych !!!

igrzyskasmall

W Zakopanem w dniach od 1-4 marca 2015 roku odbyły się II Zimowe Igrzyska Szkół Cechowych i Izbowych. Rozegrano zawody w konkurencjach: łyżwiarstwo szybkie, biegi płaskie, slalom gigant i snowboard.

Więcej…

Strona 18 z 22