Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

SUKCESY NASZYCH LEKKOATLETÓW!

015

Za nami pierwsze w tym roku szkolnym zmagania naszych wspaniałych lekkoatletów. Miło nam poinformować o bardzo dobrych wynikach.

Więcej…

ZNÓW O NAS PISZĄ...

Miło nam poinfologorybnikcomplrmować, że na najbardziej popularnym portalu w regionie rybnik.com.pl kolejny raz napisano o naszej szkolę [przeczytaj]

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Zapraszamy do udziak15ału w kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla Uczniów Rybnickich Szkół Ponadgimnazjalnych.

Więcej…

Wizyta studyjna w SPA w Wiśle w Hotelu Gołębiewski

w150 W dniu 21.09.2015 uczennice klasy IIA wraz z wychowawczynią p.Agnieszką Siodłoczek i p.Joanną Pańczyk uczestniczyły w wizycie studyjnej w SPA w Hotelu Gołębiewski.

Więcej…

JEST NAS CORAZ WIĘCEJ

logorybnikcompl Miło nam poinformować, że na portalu rybnik.com.pl pojawił się artykuł o naszej szkole pt"Izba Rzemieślnicza z rekordową liczbą uczniów" Zapraszamy do lektury [więcej]

PODRĘCZNIKI DOPUSZCZONE DO UŻYTKU SZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

ksiazki

Przedstawiamy podręczniki dopuszczone do użytku szkolnego w roku szkolnym 2015/2016 oraz
regulamin obrotu używanymi podręcznikami szkolnymi w ZSZ Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

Więcej…

"MECHANICY W STOLICY"

wawa 10 czerwca 2015 roku uczniowie klasy II D (mechanik samochodowy) pod czujnym okiem i opieką nauczycieli - Pana Zenona Marciniaka i Pana Mariusza Bednorza - wybrali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

 

 

Więcej…

Braliśmy udział w Rybnickich Dniach Promocji Zdrowia

W dniach 26-2zdr7.05.2015 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w Rybnickich Dniach Promocji Zdrowia organizowanych przez Miasto Rybnik, Regionalne Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej w Rybniku, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, PULS-MED, Chrześcijańską Służbę Charytatywną, ZUS.

Więcej…

SUKCES NASZYCH LEKKOATLETÓW

z1

W dniu 30 kwietnia 2015 w Rydułtowach odbył się XXIII Memoriał J. Margecioka i L.Hałaczka. Oficjalna część uroczystości rozpoczęła się od przedstawienia sylwetek w.w. bohaterów, po czym nastąpiło złożenie kwiatów pod pomnikiem Walk i Zwycięstwa.

Więcej…

Wielkie otwarcie siłowni pod platanami

Email

silownia Dnia 27 kwietnia 2015 r. w Zasadniczej Szkole Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku odbyło się uroczyste otwarcie siłowni pod chmurką.

Więcej…

Strona 18 z 23