Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Konkurs internetowy - wyniki

kw

W dniu 13.06.2014r. zakończyliśmy głosowanie na najlepszą fryzurę zdaniem internautów.

Więcej…

Wyniki konkursu "LETNIE INSPIRACJE"

g26

W dniu 26.05.2014 odbyła się w naszej szkole kolejna edycja szkolnego konkursu fryzjerskiego pt."Letnie inspiracje 2014".

Więcej…

Konkurs "Spelling Bee"

konkursangielski 3 kwietnia 2014 r. w naszej szkole odbył się konkurs z  języka angielskiego zatytułowany "Spelling Bee"

Więcej…

Wyniki konkursu!

4ab

Wyniki konkursu na najciekawszy plakat promujący szkodliwość palenia.

Więcej…

Nagroda Złotego Grzebienia

konursgrzebien Dnia 18 marca reprezentacja naszej szkoły składająca się z uczniów klasy II i III a wzięła udział w Konkursie o "Nagrodę Złotego Grzebienia", który odbył się w Zespole Szkół nr 5 w Rybniku.
Uczennica klasy II a Alicja Gołębiowska zajęła III miejsce w kategorii "smoky eyes". Fotorelacja z tego wydarzenia na naszym facebooku. Serdecznie gratulujemy.

Konkurs Sweet Targ 2014

 Miło nam poinsweettargformować , że uczennice Angelika Głowala i Wiktoria Steblok zajęły 4 miejsce podczas konkursu Młodych Cukierników i Piekarzy, który odbył się podczas Sweet Targów 2014 w Katowicach. Obie uczennice odbywają praktykę w Cukierni Król w Rybniku.

Wywiad z Dyrektorem ZSZ IR w Rybniku

dyrektorZSZZachęcamy do zapoznania się z wywiadem, którego dla portalu Rybnik.com.pl udzielił dyrektor naszej szkoły Czesław Lapczyk.

Więcej…

Wycieczka do serwisu i salonu VW i Audi

auto1Wycieczka dydaktyczna klas I d i II d do serwisu i salonu samochodowego VW i Audi w Rybniku.
Uczniowie zostali zapoznani z wyposażeniem i procesem naprawy samochodów osobowychi dostawczych.

Więcej…

SUKCES PIŁKARZY !!!

W dniu 03.10.2013r.odbyły się miejskie rozgrywki piłki nożnej chłopców szkół ponad gimnazjalnych. W rozgrywkach tych również uczestniczyła nasza szkoła!

Więcej…

WIELKI SUKCES NASZYCH BIEGACZY !!!

zaw1

W dniu 27.09.2013r. na wodzisławskim rynku został rozegrany XXI Bieg Gazety Wodzisławskiej. Wśród dużej ilości szkół z Powiatu Wodzisławskiego, nie zabrakło również uczniów z naszej szkoły z bardzo dobrymi wynikami! 

Więcej…

Strona 17 z 18