Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Konkurs SAVOIR-VIVRE na co dzień

savoir Zapraszamy do udziału w konkursie szkolnym "SAVOIR-VIVRE NA CO DZIEŃ", w którym sprawdzana będzie wiedza na temat zasad dobrego zachowania się.

Więcej…

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE !!!

budynekszkolyDyrekcja Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku bardzo serdecznie zaprasza na "DNI OTWARTE", które odbędą się w dniach 30.03.2016 - 01.04.2016r. w godzinach 9:00 - 13:00, podczas których będzie można zapoznać się z ofertą naszej placówki.

ZAWODY BIATHLONOWe NA STADIONIE ŚLĄSKIM W CHORZOWIE

smallzawody Coraz to nowe dyscypliny nauczyciele z naszej szkoły wprowadzają uczniom w program sportowy. Tym razem nasi uczniowie wystartowali w zawodach " Biathlon dla każdego".

Więcej…

Trening na Kubalonce

smalltrening Nasi uczniowie nie tylko spędzają czas w szkolnych ławach czy na zajęciach praktycznych.
Potrafią spędzić czas wolny na dodatkowych zajęciach sportowych w biegach narciarskich.

Więcej…

NAJLEPSZY BARBER W NASZEJ SZKOLE!

barber W dniu 08.02.2016 w naszej szkole odbył się pokaz najlepszego Barbera w Polsce – Dawida Kawczyńskiego – laureata konkursu Top City Barber

Więcej…

Kreator 2016 - szkolne eliminacje

ligamlodych2016

Liga Młodych Kreatorów już za nami.Tegoroczna rywalizacja przyszłych fryzjerek przebiegała pod tematem:„Nowoczesna Wizja Stroju i Fryzury Regionalnej – Kujawy". 25 stycznia odbyły się w naszej szkole eliminacje mające na celu wyłonienie dwóch Kreatorek, które będą reprezentowały szkołę podczas uroczystego Finału Ligii Młodych Kreatorów.

Więcej…

Pokaz zabiegów pielęgnacyjnych-Koloryzacje.com

fryzjerskieinspiracje

11 stycznia odbył się w naszej szkole pokaz firmy Koloryzacje.com.Udział w pokazie brały uczennice klas trzecich w zawodzie fryzjer, które jako uczestniczki nie tylko mogły pogłębić swoją wiedzę na temat najnowszych technik pielęgnacji włosów, ale również same mogły z tych zabiegów skorzystać.

Więcej…

NIEPOKONANI !!!

turniejOHP W dniu 19.12 2015 r. w hali sportowej ZSE-U odbyła się jubileuszowa X edycja Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Młodzieży Szkolnej. Miło nam poinformować, że Zasadnicza Szkoła Zawodowa Izby Rzemieślniczej  w Rybniku wygrała drugi raz z rzędu, a trzeci raz zagrała w finale tej imprezy!

Więcej…

Olimpiada Wiedzy z Bankowości

wiedzaobankowosci

16.12.2015r. odbył się finał Olimpiady Wiedzy z Bankowości zorganizowany przez naszą szkołę przy współudziale Prezesa Zarządu Rybnickiego Banku Spółdzielczego Adama Miczajki, a także Starostwa Powiatu Rybnickiego, którego przedstawicielem był wicestarosta dr Marek Profaska.

Więcej…

"Domki z piernika" - wyniki konkursu

konurspiernikowyDnia 8 grudnia 2015r w Zasadniczej Szkole Zawodowej Izby Rzemieślniczej odbył się finał szkolnego konkurs „Domki z piernika w konkursie brali udział uczniowie klas  II i III kształcący się w zawodach cukiernik i piekarz.

Więcej…

Strona 16 z 23