Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

NIEPOKONANI !!!

turniejOHP W dniu 19.12 2015 r. w hali sportowej ZSE-U odbyła się jubileuszowa X edycja Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Młodzieży Szkolnej. Miło nam poinformować, że Zasadnicza Szkoła Zawodowa Izby Rzemieślniczej  w Rybniku wygrała drugi raz z rzędu, a trzeci raz zagrała w finale tej imprezy!

Więcej…

Olimpiada Wiedzy z Bankowości

wiedzaobankowosci

16.12.2015r. odbył się finał Olimpiady Wiedzy z Bankowości zorganizowany przez naszą szkołę przy współudziale Prezesa Zarządu Rybnickiego Banku Spółdzielczego Adama Miczajki, a także Starostwa Powiatu Rybnickiego, którego przedstawicielem był wicestarosta dr Marek Profaska.

Więcej…

"Domki z piernika" - wyniki konkursu

konurspiernikowyDnia 8 grudnia 2015r w Zasadniczej Szkole Zawodowej Izby Rzemieślniczej odbył się finał szkolnego konkurs „Domki z piernika w konkursie brali udział uczniowie klas  II i III kształcący się w zawodach cukiernik i piekarz.

Więcej…

Z ortografią za pan brat - wyniki konkursu

ort20 listopada w ZSZ przy ulicy 3-go Maja 18 odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla Uczniów Rybnickich Szkół Ponadgimnazjalnych objętego patronatem Izby Rzemieślniczej w Rybniku, która była sponsorem i fundatorem nagród.

Więcej…

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

tenis

W dniu 12.12.2015 (sobota) o godzinie 12:00 odbędzie się w naszej szkole turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Zapraszamy wszystkich uczniów do rywalizacji! Zapisy w sekretariacie szkoły lub w dniu zawodów. Czekają atrakcyjne nagrody!

 

Więcej…

WYJAZD DO LONDYNU !

anglia Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! W dniach 29.04.2016 do 03.05.2016 roku organizujemy wycieczkę dla chętnych uczniów naszej szkoły (klasy I – III) do Londynu. Program oraz szczegóły wyjazdu zamieszczone są poniżej.

 

Więcej…

Konkurs wiedzy o szkodliwości stosowania dopalaczy i palenia papierosów

dopalacz0 W dniu 19 i 23 listopada odbył się konkurs wiedzy o szkodliwości stosowania dopalaczy i palenia papierosów dla uczniów naszej szkoły, Do konkursu przystąpiło 15 uczniów klasy I i II.

Więcej…

II FINAŁ OLIMPIADY WIEDZY O BHP I PRAWIE PRACY

bhp

23 listopada 2015r. odbył się już po raz drugi, finał Olimpiady Wiedzy o BHP i Prawie Pracy o puchar Starosty Powiatu Rybnickiego.

Więcej…

E-podręczniki - Bezpłatne, dostępne, interaktywne !

ksiazkiE-podręczniki będą całkowicie bezpłatne dla wszystkich. Dostępne z dowolnego miejsca o dowolnej porze, siedem dni w tygodniu. Online i offline. Na komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach, czytnikach e-booków. [więcej]

"WF z klasą"

wfzkl Miło nam poinformować, że nasza szkoła dołączyła do 1500 szkół, 220000 uczniów oraz 4400 nauczycieli w Polsce biorących udział w programie "WF z klasą".

Więcej…

Strona 16 z 22