Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Rybnickie Targi Edukacyjne

targi 20 mara 2015 r. uczennice klasy IA kształcące się w zawodzie fryzjer reprezentowały naszą szkołę na Targach Edukacyjnych. Uczennice  zachęcały do kształcenia zawodowego w naszej szkole.

Więcej…

Wyjazd na Międzynarodowe Targi Fryzjersko – Kosmetyczne w Poznaniu

wyjazdZapraszamy wszystkich uczniów i pracodawców na Międzynarodowe Targi Fryzjersko – Kosmetyczne w Poznaniu, które odbędą się w dwóch terminach.

Więcej…

Nasi uczniowie medalistami Zimowych Igrzysk Szkół Rzemieślniczych !!!

igrzyskasmall

W Zakopanem w dniach od 1-4 marca 2015 roku odbyły się II Zimowe Igrzyska Szkół Cechowych i Izbowych. Rozegrano zawody w konkurencjach: łyżwiarstwo szybkie, biegi płaskie, slalom gigant i snowboard.

Więcej…

III miejsce i nagroda publiczności - kolejne sukcesy naszych fryzjerek!

fryzkonkurs

 W dniu 13.03.2015r. w Zespole Szkół nr 5 im.Józefa Rymera odbył się IX Konkurs Fryzjerski o Nagrodę Złotego Grzebienia.

Więcej…

NASZ NAUCZYCIEL KRZYSZTOF SKORUPA NA WAGĘ ZŁOTA !!!

skorupa

Miło nam poinformować, że Dominika Bielecka zawodniczka MKS-u Wodzisław zdobyła złoty medal mistrzostw Polski seniorek w biegach narciarskich stylem klasycznym, trenerem aktualnej mistrzyni Polski jest nasz nauczyciel Krzysztof Skorupa! Serdeczne Gratulacje!!!

Więcej…

CZŁOWIEK ROKU RYBNIK.COM.PL 2014

SPIEWOK-MALE

Vice Prezes Izby Rzemieślniczej w Rybniku Tadeusz Śpiewok jest wśród nominowanych do Tytułu Człowieka Roku Rybnik.com.pl w kategorii BIZNES !!! 

Więcej…

FINAŁ I KONKURSU O PUCHAR STAROSTY POWIATU RYBNICKIEGO

1n W dniu 15 grudnia 2014r. o godz.10:00 odbył się finał konkursu ze znajomości prawnej ochrony pracy oraz BHP organizowany przez : Starostwo Powiatowe w Rybniku, Państwową Inspekcję Pracy w Rybniku, Izbę Rzemieślniczą w Rybniku, ZSZ Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

Więcej…

WYGRALIŚMY w IX Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Młodzieży Szkolnej !!!

ot 13 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Rybniku odbył się IX Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzieży Szkolnej.

Więcej…

WYWIADÓWKA

wywiadowka Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę klas I, II i III, która odbędzie się w dniach  17-18.12.2014r. Szczegółowy harmonogram wywiadówek poniżej.

Więcej…

KONKURSU ZE ZNAJOMOŚCI PRAWNEJ OCHRONY PRACY ORAZ PRZEPISÓW BHP O PUCHAR STAROSTY POWIATU RYBNICKIEGO

test W dniach 2 i 4 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs ze znajomości prawnej ochrony pracy oraz przepisów BHP o PUCHAR STAROSTY POWIATU RYBNICKIEGO

Więcej…

Strona 15 z 18