Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Konkurs plastyczny

KONPLAS

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach w ramach projektu: "HIV/AIDS - jestem świadomy, nie ryzykuję" organizuje konkurs plastyczny. Prace wykonane dowolną techniką w formacie A3 należy złożyć u pedagoga szkolnego do 08.12.2016r.

Akcja "CZYTAJ NA ZDROWIE"

nazdrowie1a Samorząd Uczniowski ZSZ IR zaprasza do wsparcia akcji : " czytaj na zdrowie", której organizatorem jest OHP w Rybniku. Przedsięwzięcie ma na celu zbiórkę literatury dla dzieci przebywających w rybnickim szpitalu.

Więcej…

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

ortografia

10 listopada 2016 w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla Uczniów Rybnickich Szkół Ponadgimnazjalych organizowany pod patronatem Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

Więcej…

"Nasze Zasady Twoje Bezpieczeństwo"

fundacja Nasza szkoła nawiązała współpracę z poznańską Fundacją Pro Familia Mea i od roku szkolnego 2016/2017 zostaliśmy objęci innowacyjnym Projektem "Nasze Zasady Twoje Bezpieczeństwo".

Więcej…

NASI UCZNIOWIE STARTOWALI W SZKOLENJ LIDZE LA

MLA Jeden złoty medal i kilka miejsc w pierwszej szóstce przywieźli nasi uczniowie ze Szkolnej Ligi Lekkoatletyczne, która rozegrana została 29 września 2016 na stadionie lekkoatletycznym w Rybniku.

Więcej…

Monika Brzostek z wizytą w naszej szkole!

brzostek1 W dniu 18.10.2016 w naszej szkole odbyło się spotkanie z Moniką Brzostek Reprezentantką Polski w Siatkówce Plażowej podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro 2016

Więcej…

UCZENNICE ZSZ IR w RYBNIKU TUŻ ZA PODIUM W DRUŻYNOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

pingpong16 13 października 2016 w Popielowie rozegrano szkolne powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewczyn.

Więcej…

Justyna Cielanga na podium w XXIV Biegu Gazety Wodzisławskiej

gazetawodzislawska

23 września 2016 w Rodzinnym Parku Rozrywki odbył się Bieg Gazety Wodzisławskiej, w którym wystartowało 4 uczniów i uczennic z ZSZ IR Rybnik.

Więcej…

Wycieczka zawodowa na II Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów

targiopon 12 października 2016 roku uczniowie naszej szkoły w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych wzięli udział w II Międzynarodowych Targach Części i Akcesoriów Samochodowych APAE w Kielcach.

Więcej…

WYWIADÓWKA

wywiadowka

Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę klas I, II i III, która odbędzie się w dniach  14-15.12.2016r. Szczegółowy harmonogram wywiadówek poniżej.

Więcej…

Strona 14 z 23