Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Akcja "CZYTAJ NA ZDROWIE"

ksiazkiszpitalNasi uczniowie wzieli udział w akcji "Czytaj na zdrowie" Celem była zbiórka książeczek i gier edukacyjnych dla dzieci z oddziału pediatrycznego rybnickiego szpitala.

Więcej…

Wycieczka do Wrocławia

wycieczkawrocek Wycieczka do Wrocławia – prezentem mikołajkowym, dla klas które w minionym roku szkolnym miały najlepszą frekwencje i średnią ocen.

Więcej…

DNI JĘZYKÓW OBCYCH 2016

dnijezykow

30 listopada odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Zadaniem każdej klasy było przestawienie, w jak najciekawszy sposób kraju, który wcześniej sobie wybrali.

Więcej…

Wywiadówka

wywiadowka Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę klas I, II i III, która odbędzie się w dniach  12-13.12.2016r. Szczegółowy harmonogram wywiadówek poniżej.

Więcej…

Wyniki konkursu "DOMKI, SZOPKI I OZDOBY Z PIERNIKA"

wynikikonkursudomki2016

W dniu 24.11.2016 w naszej szkole odbyła się ocena i prezentacja prac wykonanych w ramach szkolnego konkursu pod nazwą "DOMKI, SZOPKI I OZDOBY Z PIERNIKA". Autorami prac byli uczniowie szkoły,  kształcący się w zawodzie cukiernik.

Więcej…

Domki z piernika

domki Zapraszamy na wystawę domków z piernika, która mieści się w sali nr 3

Więcej…

Spotkanie z przedstawicielem rybnickiej Policji

hl W dniach 14-15.11.2016r. uczniowie klas trzecich brali udział w spotkaniach z przedstawicielem Policji: asp.szt. Dariuszem Piotrowskim. Tematem spotkań był handel ludźmi, który  jest zjawiskiem podlegającym dynamicznym przemianom, a jego nasilenie zaobserwowano w Polsce na początku lat 90-tych.

Więcej…

Konkurs plastyczny

KONPLAS

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach w ramach projektu: "HIV/AIDS - jestem świadomy, nie ryzykuję" organizuje konkurs plastyczny. Prace wykonane dowolną techniką w formacie A3 należy złożyć u pedagoga szkolnego do 08.12.2016r.

Akcja "CZYTAJ NA ZDROWIE"

nazdrowie1a Samorząd Uczniowski ZSZ IR zaprasza do wsparcia akcji : " czytaj na zdrowie", której organizatorem jest OHP w Rybniku. Przedsięwzięcie ma na celu zbiórkę literatury dla dzieci przebywających w rybnickim szpitalu.

Więcej…

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

ortografia

10 listopada 2016 w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla Uczniów Rybnickich Szkół Ponadgimnazjalych organizowany pod patronatem Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

Więcej…

Strona 13 z 22