Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

POKAŻ SWOJE DNA - KONKURS

dna

Ogłaszamy konkurs dla uczniów klas pierwszych na najciekawszy przestrzenny model biologiczny przedstawiający budowę DNA. Wysokość modelu min. 30cm. Materiał dowolny (oprócz plasteliny). Prace należy oddać podpisane do końca października nauczycielom biologii.

SUKCESY NASZYCH LEKKOATLETÓW!

015

Za nami pierwsze w tym roku szkolnym zmagania naszych wspaniałych lekkoatletów. Miło nam poinformować o bardzo dobrych wynikach.

Więcej…

ZNÓW O NAS PISZĄ...

Miło nam poinfologorybnikcomplrmować, że na najbardziej popularnym portalu w regionie rybnik.com.pl kolejny raz napisano o naszej szkolę [przeczytaj]

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Zapraszamy do udziak15ału w kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla Uczniów Rybnickich Szkół Ponadgimnazjalnych.

Więcej…

Wizyta studyjna w SPA w Wiśle w Hotelu Gołębiewski

w150 W dniu 21.09.2015 uczennice klasy IIA wraz z wychowawczynią p.Agnieszką Siodłoczek i p.Joanną Pańczyk uczestniczyły w wizycie studyjnej w SPA w Hotelu Gołębiewski.

Więcej…

JEST NAS CORAZ WIĘCEJ

logorybnikcompl Miło nam poinformować, że na portalu rybnik.com.pl pojawił się artykuł o naszej szkole pt"Izba Rzemieślnicza z rekordową liczbą uczniów" Zapraszamy do lektury [więcej]

PODRĘCZNIKI DOPUSZCZONE DO UŻYTKU SZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

ksiazki

Przedstawiamy podręczniki dopuszczone do użytku szkolnego w roku szkolnym 2015/2016 oraz
regulamin obrotu używanymi podręcznikami szkolnymi w ZSZ Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

Więcej…

"MECHANICY W STOLICY"

wawa 10 czerwca 2015 roku uczniowie klasy II D (mechanik samochodowy) pod czujnym okiem i opieką nauczycieli - Pana Zenona Marciniaka i Pana Mariusza Bednorza - wybrali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

 

 

Więcej…

Braliśmy udział w Rybnickich Dniach Promocji Zdrowia

W dniach 26-2zdr7.05.2015 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w Rybnickich Dniach Promocji Zdrowia organizowanych przez Miasto Rybnik, Regionalne Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej w Rybniku, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, PULS-MED, Chrześcijańską Służbę Charytatywną, ZUS.

Więcej…

SUKCES NASZYCH LEKKOATLETÓW

z1

W dniu 30 kwietnia 2015 w Rydułtowach odbył się XXIII Memoriał J. Margecioka i L.Hałaczka. Oficjalna część uroczystości rozpoczęła się od przedstawienia sylwetek w.w. bohaterów, po czym nastąpiło złożenie kwiatów pod pomnikiem Walk i Zwycięstwa.

Więcej…

Strona 13 z 18