Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Trening na Kubalonce

smalltrening Nasi uczniowie nie tylko spędzają czas w szkolnych ławach czy na zajęciach praktycznych.
Potrafią spędzić czas wolny na dodatkowych zajęciach sportowych w biegach narciarskich.

Więcej…

NAJLEPSZY BARBER W NASZEJ SZKOLE!

barber W dniu 08.02.2016 w naszej szkole odbył się pokaz najlepszego Barbera w Polsce – Dawida Kawczyńskiego – laureata konkursu Top City Barber

Więcej…

Kreator 2016 - szkolne eliminacje

ligamlodych2016

Liga Młodych Kreatorów już za nami.Tegoroczna rywalizacja przyszłych fryzjerek przebiegała pod tematem:„Nowoczesna Wizja Stroju i Fryzury Regionalnej – Kujawy". 25 stycznia odbyły się w naszej szkole eliminacje mające na celu wyłonienie dwóch Kreatorek, które będą reprezentowały szkołę podczas uroczystego Finału Ligii Młodych Kreatorów.

Więcej…

Pokaz zabiegów pielęgnacyjnych-Koloryzacje.com

fryzjerskieinspiracje

11 stycznia odbył się w naszej szkole pokaz firmy Koloryzacje.com.Udział w pokazie brały uczennice klas trzecich w zawodzie fryzjer, które jako uczestniczki nie tylko mogły pogłębić swoją wiedzę na temat najnowszych technik pielęgnacji włosów, ale również same mogły z tych zabiegów skorzystać.

Więcej…

NIEPOKONANI !!!

turniejOHP W dniu 19.12 2015 r. w hali sportowej ZSE-U odbyła się jubileuszowa X edycja Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Młodzieży Szkolnej. Miło nam poinformować, że Zasadnicza Szkoła Zawodowa Izby Rzemieślniczej  w Rybniku wygrała drugi raz z rzędu, a trzeci raz zagrała w finale tej imprezy!

Więcej…

Olimpiada Wiedzy z Bankowości

wiedzaobankowosci

16.12.2015r. odbył się finał Olimpiady Wiedzy z Bankowości zorganizowany przez naszą szkołę przy współudziale Prezesa Zarządu Rybnickiego Banku Spółdzielczego Adama Miczajki, a także Starostwa Powiatu Rybnickiego, którego przedstawicielem był wicestarosta dr Marek Profaska.

Więcej…

"Domki z piernika" - wyniki konkursu

konurspiernikowyDnia 8 grudnia 2015r w Zasadniczej Szkole Zawodowej Izby Rzemieślniczej odbył się finał szkolnego konkurs „Domki z piernika w konkursie brali udział uczniowie klas  II i III kształcący się w zawodach cukiernik i piekarz.

Więcej…

Z ortografią za pan brat - wyniki konkursu

ort20 listopada w ZSZ przy ulicy 3-go Maja 18 odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla Uczniów Rybnickich Szkół Ponadgimnazjalnych objętego patronatem Izby Rzemieślniczej w Rybniku, która była sponsorem i fundatorem nagród.

Więcej…

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

tenis

W dniu 12.12.2015 (sobota) o godzinie 12:00 odbędzie się w naszej szkole turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Zapraszamy wszystkich uczniów do rywalizacji! Zapisy w sekretariacie szkoły lub w dniu zawodów. Czekają atrakcyjne nagrody!

 

Więcej…

WYJAZD DO LONDYNU !

anglia Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! W dniach 29.04.2016 do 03.05.2016 roku organizujemy wycieczkę dla chętnych uczniów naszej szkoły (klasy I – III) do Londynu. Program oraz szczegóły wyjazdu zamieszczone są poniżej.

 

Więcej…

Strona 12 z 18