Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

WYJAZD DO LONDYNU !

anglia Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! W dniach 29.04.2016 do 03.05.2016 roku organizujemy wycieczkę dla chętnych uczniów naszej szkoły (klasy I – III) do Londynu. Program oraz szczegóły wyjazdu zamieszczone są poniżej.

 

Więcej…

Konkurs wiedzy o szkodliwości stosowania dopalaczy i palenia papierosów

dopalacz0 W dniu 19 i 23 listopada odbył się konkurs wiedzy o szkodliwości stosowania dopalaczy i palenia papierosów dla uczniów naszej szkoły, Do konkursu przystąpiło 15 uczniów klasy I i II.

Więcej…

II FINAŁ OLIMPIADY WIEDZY O BHP I PRAWIE PRACY

bhp

23 listopada 2015r. odbył się już po raz drugi, finał Olimpiady Wiedzy o BHP i Prawie Pracy o puchar Starosty Powiatu Rybnickiego.

Więcej…

E-podręczniki - Bezpłatne, dostępne, interaktywne !

ksiazkiE-podręczniki będą całkowicie bezpłatne dla wszystkich. Dostępne z dowolnego miejsca o dowolnej porze, siedem dni w tygodniu. Online i offline. Na komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach, czytnikach e-booków. [więcej]

"WF z klasą"

wfzkl Miło nam poinformować, że nasza szkoła dołączyła do 1500 szkół, 220000 uczniów oraz 4400 nauczycieli w Polsce biorących udział w programie "WF z klasą".

Więcej…

ZNÓW NIE ZAWIEDLI !

0szt 8 października 2015 na boiskach RKP Rybnik zostały rozegrane biegi sztafetowe w ramach Szkolnego Związku Sportowego. Nasi uczniowie nie zawiedli i godnie reprezentowali naszą szkołę na arenie miasta i rejonu.

Więcej…

Dopalacze kradną życie - KONKURS

dopalacze

Ogłaszamy konkurs z wiedzy na temat szkodliwości stosowania dopalaczy oraz palenia papierosów. Konkurs odbędzie się dnia 18 listopada. Do konkursu przystępują uczniowie z wszystkich klas (min. po dwie osoby z klasy). Materiały do konkursu są do odebrania u p. B. Szwedka w każda środę. 

POKAŻ SWOJE DNA - KONKURS

dna

Ogłaszamy konkurs dla uczniów klas pierwszych na najciekawszy przestrzenny model biologiczny przedstawiający budowę DNA. Wysokość modelu min. 30cm. Materiał dowolny (oprócz plasteliny). Prace należy oddać podpisane do końca października nauczycielom biologii.

SUKCESY NASZYCH LEKKOATLETÓW!

015

Za nami pierwsze w tym roku szkolnym zmagania naszych wspaniałych lekkoatletów. Miło nam poinformować o bardzo dobrych wynikach.

Więcej…

ZNÓW O NAS PISZĄ...

Miło nam poinfologorybnikcomplrmować, że na najbardziej popularnym portalu w regionie rybnik.com.pl kolejny raz napisano o naszej szkolę [przeczytaj]

Strona 12 z 17