Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Rejonowy Konkurs „Sprzedawca Roku 2017”

sprzedawca17a

W dniu 9.06.2017 odbył się Rejonowy Konkurs „Sprzedawca Roku 2017”, którego organizatorem był Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim.

Więcej…

KONKURS WIEDZY O PRAWNEJ OCHRONIE PRACY I BHP

bhp17b

W dniu 30 maja br. odbył się finał corocznego konkursu poszerzającego wiedzę naszych uczniów z zakresu prawa pracy, mając na uwadze fakt, że teraz są młodocianymi pracownikami w przyszłości mogą stać się pracodawcami.

Więcej…

Justyna Cielanga z Ib Wygrywa Bieg Wiosny w Rybniku!!!

biegwiosny W dniu 21 maja 2017 w Rybniku odbył się Ogólnopolski Bieg Wiosny. W zawodach wystartowały nasze uczennice na dwóch dystansach.

Więcej…

NASZA SPRZEDAWCZYNI NAJLEPSZA !!!

sprzedawca17 W dniu 18 maja 2017 odbył się XIV Rejonowy Konkurs „Sprawny w zawodzie sprzedawca” w Cieszynie.

Więcej…

Wywiadówka

wywiadowka Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę klas I, II i III, która odbędzie się w dniach  29-30.05.2017r. Szczegółowy harmonogram wywiadówek poniżej.

Więcej…

Projekt "KOMPETETNI W ZAWODZIE" - nowe kursy i inne formy wsparcia

kurslogo

Zapraszamy do zapoznania się z terminami kursów i innych form wsparcia w projekcie "KOMPETENTNI W ZAWODZIE" 

Więcej…

II Bieg Rzemieślnika 2017 - wyniki

BR2 W dniu 14 maja odbył się II Bieg Rzemieślnika, który organizowany był przez Izbę Rzemieślniczą w Rybniku wraz Zasadniczą Szkołe Zawodową Izby Rzemieśłniczej w Rybniku.

Więcej…

Projekt "KOMPETETNI W ZAWODZIE" - nowe kursy!

kurslogo Zapraszamy do zapoznania się z terminami nowych kursów: photoshop oraz spawanie MAG w projekcie "KOMPETENTNI W ZAWODZIE"

Więcej…

Nasze uczennice kolejny raz na podium !!!

konkurswiosna

W dniu 26 kwietnia 2017 roku trzy uczennice naszej szkoły Aleksandra Kłosek, Klaudia Wojaczek i Natalia Marszolik startowały w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim  „Fantazje wiosenne".

Więcej…

Projekt "KOMPETETNI W ZAWODZIE" - terminy kursów

kurslogoZapraszamy do zapoznania się z terminami kursów w projekcie "KOMPETENTNI W ZAWODZIE" - program rozwoju Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku.

Więcej…

Strona 11 z 23