Branżowa Szkoła I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku

Reklama

Konkurs „Sprawny w zawodzie sprzedawca”

1ks W dniu 20 maja  2016r. w Zespole Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie odbył  się  XIII Rejonowy Konkurs „Sprawny w zawodzie sprzedawca”

Więcej…

I SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

abbaW dniu 11 maja 2016 roku w naszej szkole odbył się
I Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej.

Więcej…

SPOTKANIE Z ŻOŁNIERZAMI

Email

wojsko1 W dniu 5 maja 2016 roku uczniowie klas pierwszych wzięli udział w prelekcji filmu „Karbala” w Domu Kultury w Chwałowicach.

Więcej…

Konkurs cukierniczy

tort2

Dnia 26.04.2016 r. w Zasadniczej Szkole Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku odbył się konkurs pt „ Torty na różne okazje”.

Więcej…

Szkolenie z pierwszej pomocy wraz z konkursem

pirwczapomoc2

W dniu 29 kwietnia gościliśmy w naszej szkole ratowników medycznych, którzy przeprowadzili szkolenie dla uczniów klas pierwszych w zakresie technik i sposobów udzielania pomocy osobom poszkodowanym.

 

Więcej…

I Mistrzostwa Polski Szkół Zawodowych w biegach przełajowych

mistrzostwamalyDrodzy uczniowie zachęcamy gorąco do wzięcia udziału I MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ ZAWODOWYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Mistrzostwa odbędą się w Rybniku (Gzel) w dniu 22 maja 2016r. Dla wszystkich, którzy ukończą zawody przewidziany jest piękny medal oraz poczęstunek. Zapraszamy!!! [REGULAMIN]

 

Konkurs SAVOIR-VIVRE na co dzień

savoir Zapraszamy do udziału w konkursie szkolnym "SAVOIR-VIVRE NA CO DZIEŃ", w którym sprawdzana będzie wiedza na temat zasad dobrego zachowania się.

Więcej…

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE !!!

budynekszkolyDyrekcja Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku bardzo serdecznie zaprasza na "DNI OTWARTE", które odbędą się w dniach 30.03.2016 - 01.04.2016r. w godzinach 9:00 - 13:00, podczas których będzie można zapoznać się z ofertą naszej placówki.

ZAWODY BIATHLONOWe NA STADIONIE ŚLĄSKIM W CHORZOWIE

smallzawody Coraz to nowe dyscypliny nauczyciele z naszej szkoły wprowadzają uczniom w program sportowy. Tym razem nasi uczniowie wystartowali w zawodach " Biathlon dla każdego".

Więcej…

Trening na Kubalonce

smalltrening Nasi uczniowie nie tylko spędzają czas w szkolnych ławach czy na zajęciach praktycznych.
Potrafią spędzić czas wolny na dodatkowych zajęciach sportowych w biegach narciarskich.

Więcej…

Strona 11 z 18